Kontakt

FunktionNavnTelefonEmail
GruppelederMette Holter Brændeskov40939051gruppeleder@bulowgruppe.dk
GruppeassistentMogens Bahnsen23286288 mogens@bulowgruppe.dk
GruppeassistentSophie Rosenberg Møller21763973Sophie_k@bulowgruppe.dk
Grp.rådsformandAlice Mætzke Tandrup51846830grupperaadsformand@bulowgruppe.dk
Grp.rådsmedl.Sannegrupperaad@bulowgruppe.dk
KassererChristine Bahnsen28592546kasserer@bulowgruppe.dk
Bæver 0-1 klasseBaever@bulowgruppe.dk
BæverlederMie Klindt Hindsgaul28978118mie@bulowgruppe.dk
BæverassistentMads Kolkjær Sørensen 40538454Mads@bulowgruppe.dk
BæverassistentMette Holter Brændeskov40939051Mette@bulowgruppe.dk
Ulve 2.-4. KlasseUlve@bulowgruppe.dk
UlvelederCharlotte Waldersclorff Jensen60634292charlotte.w.j@bulowgruppe.dk
UlveassistentKristian B. Kloch28120469Kloch@bulowgruppe.dk
Trop fra 6. Klasse
Junior trop 4.-5. Klasse
Trop@bulowgruppe.dk
Seniorleder & JuniorlederNiels-Peter Brændeskov26700047Nielse@bulowgruppe.dk
SeniorassistentDennis BahnsenDennis@bulowgruppe.dk
SeniorassistentMads Kolkjær Sørensen40538454Mads@bulowgruppe.dk
Junior tropsassistentBent Noren
Lån af KnudenSøren Christensen20121162Hogs.christensen@gmail.com
LedervikarMorten Møller24415024Morten@bulowgruppe.dk
LedervikarIben Hansen91934692Iben@bulowgruppe.dk
WebredaktørMads Kolkjær Sørensen40538454Mads@bulowgruppe.dk

Ændringer

Hvis du finder fejl eller har ændringer til kontaktinformationerne her på siden vil vi meget gerne høre fra dig! Den letteste måde at gøre det på er at skrive en kommentar nedenfor. Så sørger vi for at opdatere kontaktlisten med ændringerne. På forhånd tak!

Det er lukket for kommentarer.

Find os

Tryk på billedet og se hvor vi holder til! Vi holder til i spejderhytten Knuden på Sonnesvej 108. Tryk på billedet for at se hele kortet og finde kørselsvejledning.

Arkiv

Kontakt

Gruppeleder – Mette Holter Brændeskov – tlf: 40939051
Tropsleder – (Nielse) Niels-Peter Brændeskov – tlf: 26700047
Juniorleder – (Nielse)Niels-Peter Brændeskov – tlf: 26700047
Ulveleder – Charlotte W. Jensen – tlf: 60634292
Bæverleder – Mie Klindt Hindsgaul – tlf: 28978118

Kontaktinformationer på andre ledere i gruppen.

Copyright 2022 Bülow Gruppe | KFUM-Spejderne Fredericia · RSS Feed · Log ind

Webdesign af Organic Themes

Organic Themes