Kontakt

FunktionNavnTelefonEmail
GruppelederMette Holter Brændeskov40939051gruppeleder@bulowgruppe.dk
GruppeassistentMogens Bahnsen23286288 mogens@bulowgruppe.dk
GruppeassistentSophie Rosenberg Møller21763973Sophie_k@bulowgruppe.dk
GruppeassistentChristoffer Klindt Hindsgaul51514841Christoffer@bulowgruppe.dk
Grp.rådsformandAlice Mætzke Tandrup51846830grupperaadsformand@bulowgruppe.dk
Grp.rådsmedl.Sannegrupperaad@bulowgruppe.dk
Ung repræsentant i Grupperådet Christian Ramusgrupperaad@bulowgruppe.dk
KassererMorten Rosenberg Møller24415024kasserer@bulowgruppe.dk
Bæver 0-1 klasseBaever@bulowgruppe.dk
BæverlederLine Bang Nørgaard29676865Line@bulowgruppe.dk
BæverassistentMie Klindt Hindsgaul28978118mie@bulowgruppe.dk
BæverassistentMette Holter Brændeskov40939051Mette@bulowgruppe.dk
BæverassistentChristoffer Klindt Hindsgaul51514841Christoffer@bulowgruppe.dk
Ulve 2.-4. KlasseUlve@bulowgruppe.dk
UlvelederCharlotte Waldersclorff Jensen60634292charlotte.w.j@bulowgruppe.dk
UlveassistentEmmelie Sønderholm MøllerEmmelie@bulowgruppe.dk
UlveassistentAndreas Abildgren29242202andreas@bulowgruppe.dk
UlveassistentKristian B. Kloch28120469Kloch@bulowgruppe.dk
Spejdertrop 4.-8. KlasseJunior@bulowgruppe.dk
TropslederLone Hansen29469990Lone@bulowgruppe.dk
TropsassistentEmma Gottlieb Danielsen26234936Emma@bulowgruppe.dk
Seniortrop fra 9. KlasseTrop@bulowgruppe.dk
SeniorlederNiels-Peter Brændeskov26700047Nielse@bulowgruppe.dk
SeniorassistentSophie Rosenberg Møller21763973Sophie_k@bulowgruppe.dk
SeniorassistentDennis BahnsenDennis@bulowgruppe.dk
Lån af KnudenSøren Christensen75931162Hogs.christensen@gmail.com
LedervikarTove Bahnsen61467326Tove@bulowgruppe.dk
LedervikarMorten Møller24415024Morten@bulowgruppe.dk
LedervikarIben Hansen28943530Iben@bulowgruppe.dk
LedervikarMads Mortensen22630798Mads_m@bulowgruppe.dk
WebredaktørMads Kolkjær Sørensen40538454Mads@bulowgruppe.dk

Ændringer

Hvis du finder fejl eller har ændringer til kontaktinformationerne her på siden vil vi meget gerne høre fra dig! Den letteste måde at gøre det på er at skrive en kommentar nedenfor. Så sørger vi for at opdatere kontaktlisten med ændringerne. På forhånd tak!

Det er lukket for kommentarer.

Find os

Tryk på billedet og se hvor vi holder til! Vi holder til i spejderhytten Knuden på Sonnesvej 108. Tryk på billedet for at se hele kortet og finde kørselsvejledning.

Arkiv

Kontakt

Gruppeleder – Mette Holter Brændeskov – tlf: 40939051
Tropsleder – (Nielse) Niels-Peter Brændeskov – tlf: 26700047
Juniorleder – Lone Hansen – tlf: 29469990
Ulveleder – Charlotte W. Jensen – tlf: 60634292
Bæverleder – Line Bang Nørgaard – tlf: 29676865

Kontaktinformationer på andre ledere i gruppen.

Copyright 2021 Bülow Gruppe | KFUM-Spejderne Fredericia · RSS Feed · Log ind

Webdesign af Organic Themes

Organic Themes