Kontakt

FunktionNavnTelefonEmail
GruppelederMette Holter Brændeskov40939051gruppeleder@bulowgruppe.dk
GruppeassistentMogens Bahnsen23286288 mogens@bulowgruppe.dk
GruppeassistentSophie Rosenberg Møller21763973Sophie_k@bulowgruppe.dk
Grp.rådsformandAlice Mætzke Tandrup51846830grupperaadsformand@bulowgruppe.dk
Grp.rådsmedl.Sannegrupperaad@bulowgruppe.dk
Ung repræsentant i Grupperådet Christian Ramusgrupperaad@bulowgruppe.dk
KassererMorten Rosenberg Møller24415024kasserer@bulowgruppe.dk
Bæver 0-1 klasseBaever@bulowgruppe.dk
BæverlederMie Klindt Hindsgaul28978118mie@bulowgruppe.dk
BæverassistentLine Bang Nørgaard29676865Line@bulowgruppe.dk
BæverassistentMette Holter Brændeskov40939051Mette@bulowgruppe.dk
BæverassistentSophie Rosenberg Møller21763973Sophie_k@bulowgruppe.dk
Ulve 2.-4. KlasseUlve@bulowgruppe.dk
UlvelederCharlotte Waldersclorff Jensen60634292charlotte.w.j@bulowgruppe.dk
UlveassistentAndreas Abildgren29242202andreas@bulowgruppe.dk
UlveassistentKristian B. Kloch28120469Kloch@bulowgruppe.dk
Junior trop 4.-5. KlasseJunior@bulowgruppe.dk
Junior tropslederLone Hansen29469990Lone@bulowgruppe.dk
Junior tropsassistentLouise Mikkelsenlouise@bulowgruppe.dk
Junior tropsassistentBent Noren
Trop fra 6. KlasseTrop@bulowgruppe.dk
SeniorlederNiels-Peter Brændeskov26700047Nielse@bulowgruppe.dk
SeniorassistentDennis BahnsenDennis@bulowgruppe.dk
Lån af KnudenSøren Christensen75931162Hogs.christensen@gmail.com
LedervikarTove Bahnsen61467326Tove@bulowgruppe.dk
LedervikarMorten Møller24415024Morten@bulowgruppe.dk
LedervikarIben Hansen28943530Iben@bulowgruppe.dk
WebredaktørMads Kolkjær Sørensen40538454Mads@bulowgruppe.dk

Ændringer

Hvis du finder fejl eller har ændringer til kontaktinformationerne her på siden vil vi meget gerne høre fra dig! Den letteste måde at gøre det på er at skrive en kommentar nedenfor. Så sørger vi for at opdatere kontaktlisten med ændringerne. På forhånd tak!

Det er lukket for kommentarer.

Find os

Tryk på billedet og se hvor vi holder til! Vi holder til i spejderhytten Knuden på Sonnesvej 108. Tryk på billedet for at se hele kortet og finde kørselsvejledning.

Arkiv

Kontakt

Gruppeleder – Mette Holter Brændeskov – tlf: 40939051
Tropsleder – (Nielse) Niels-Peter Brændeskov – tlf: 26700047
Juniorleder – Lone Hansen – tlf: 29469990
Ulveleder – Charlotte W. Jensen – tlf: 60634292
Bæverleder – Mie Klindt Hindsgaul – tlf: 28978118

Kontaktinformationer på andre ledere i gruppen.

Copyright 2021 Bülow Gruppe | KFUM-Spejderne Fredericia · RSS Feed · Log ind

Webdesign af Organic Themes

Organic Themes